VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zboží

Zboží s objednávky Vám nevyhovuje a chcete ho vrátit? Stačí zadat e-mailovou adresu do níže uvedeného odkazu a dostanete přesnější informace jak postupovat dál. 

Pro vrácení zboží nabízíme možnost vrácení zboží přes Zásilkovnu, kdy Vám zašleme kód, který stačí na jakékoliv pobočce Zásilkovny s obsluhou říci, oni vytisknou štítek a balíček doputuje na naši nejbližší pobočku. Tato služba stojí 60,- Kč a částka je odečtena z dobropisu, na místě podání balíčku nic neplatíte. 

POZOR - zboží vracejte v původním obalu, pokud možno nezničeném, neboť i další zákazník chce své zboží v originálním balení. Děkujeme za pochopení. 

 

 

Chcete to řešit dle vlastního uvážení? 

Pak nám zboží zašlete na adresu prodejny Botička, Masarykova 12, 412 01 Litoměřice s průvodním dopisem. Na jiné adrese nemusí být zásilka převzata!!!

Zboží můžete vrátit do 14 dní od převzetí a to i bez udání důvodu. Samozřejmě jsme raději, když důvod známe, můžeme se pak postarat o nápravu či upřesnění informací. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení