Zákaznická podpora:721 013 693info@boticka.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1961 hodnocení
5
1936x
4
12x
3
2x
2
1x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

OR Avatar autora Olga ryšánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2020
AL Avatar autora Alena Lucovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2020
SŠ Avatar autora Soňa Šnajdrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2020
MM Avatar autora Martina Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2020
Rychlost, přehlednost, pěkný výběr pro dětičky. Co víc si přát. Prostě fajn shop.
ČČ Avatar autora Čech Čechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2020
Výborná komunikace, rychlé jednání a kvalitní sortiment. Doporučuji.
JH Avatar autora Jana Houžvicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2020
LS Avatar autora Lucie Slavíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2020
Rychlá doba dodání, doporučuji ????
EB Avatar autora Eva Bezdomniková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2020
JR Avatar autora Jitka Rajtarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2020
DK Avatar autora Dasa Kopicova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.5.2020
Velka spkojenost.Prehledne,velikosti sedi,co slibily dodaly v dohodnutem case.Skvely e shop
TV Avatar autora Tereza Vacková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.5.2020
DS Avatar autora Daniela Stepanikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.5.2020
ZS Avatar autora Zdeněk Stoklásek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.5.2020
Cena neodpovídá příjmu obyčejných lidí.
MS Avatar autora Marie Strušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.5.2020
EŠ Avatar autora Eva Švecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.5.2020
VP Avatar autora Vojtěch Pošmourný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.5.2020
Velký výběr, dobré ceny, bleskové doručení. Můžu je doporučit.
JN Avatar autora Jana Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2020
MG Avatar autora Marka Glocová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2020
PŠ Avatar autora Peter Škoda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2020
Spokojenost. Rychlost. Komunikace.
ZZ Avatar autora Zuzana Zdeňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2020

Ovládací prvky výpisu

1961 položek celkem